SÚŤAŽNÝ ÚSEK - VÝSLEDKY

 

14.10.2018 - PEZINSKÝ STRAPEC 2018 - Spomienka na Pavla Paulisa
tanecný pár
kat.
pocet párov
umiestn.
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Dospelí C STT
14
4
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Dospelí C LAT
12
8-9
Maťo Samuel - Ginzery Sarah
Deti II D STT
20
6
Maťo Samuel - Ginzery Sarah
Deti II D LAT
18
11
Csonthó Áron Kristóf - Szabó Viktória
Deti II D STT
20
14
Csonthó Áron Kristóf - Szabó Viktória
Deti II D LAT
18
17
13.10.2018 - PEZINSKÝ STRAPEC 2018 - Spomienka na Pavla Paulisa
tanecný pár
kat.
pocet párov
umiestn.
Čorba Filip - Tóthová Hana
Dospelí B LAT
18
8
Čorba Filip - Tóthová Hana
Dospelí B ŠTT
19
1
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
JUNIOR II. C LAT
7
3
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
SP JUN LAT
20
13-14
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
SP JUN ŠTT
16
13
Čorba Filip - Tóthová Hana
SP LAT
40
36-37
Čorba Filip - Tóthová Hana
SP ŠTT
30
16-18
16.09.2018 - VAJNORSKÝ TANEČNÝ POHÁR
tanecný pár
kat.
pocet párov
umiestn.
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Dospelí C LAT
9
6
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Dospelí C ŠTT
11
7-8
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
JUNIOR II C LAT
2
2
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
JUNIOR II. C ŠTT
2
2
15.09.2018 - ZVOLENSKÝ TANEČNÝ POHÁR
tanecný pár
kat.
pocet párov
umiestn.
Čorba Filip - Tóthová Hana
Dospelí B LAT
8
4
Čorba Filip - Tóthová Hana
Dospelí B ŠTT
7
1
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
JUNIOR II C LAT
10
8-9
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
JUNIOR II. C ŠTT
10
10
Maťo Samuel - Ginzery Sarah
Deti II.D LAT
9
2
Maťo Samuel - Ginzery Sarah
Deti II.D ŠTT
9
2

 

 

16.06.2018 - Castrum Novum Cup 2018 - Nové Zámky
tanecný pár
kat.
pocet párov
umiestn.
Korpas Gabriel - Murajdová Vanessa
Dospelí B LAT
12
3
Čorba Filip - Tóthová Hana
Dospelí B LAT
12
8-9
Čorba Filip - Tóthová Hana
Dospelí B ŠTT
7
1
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Dospelí C LAT
11
4
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Dospelí C ŠTT
13
6
Maťo Samuel - Ginzery Sarah
Junior I.D LAT
14
9
Maťo Samuel - Ginzery Sarah
Junior I.D ŠTT
13
4
Csonthó Áron Kristóf - Szabó Viktória
Junior I.E
15
2
Kosorín Nicolas - Pálová Eva
Deti I.E
6
3
03.06.2018 - Žilina Dance Cup 2018
tanecný pár
kat.
pocet párov
umiestn.
Čorba Filip - Tóthová Hana
Dospelí B ŠTT
13
3
Čorba Filip - Tóthová Hana
Dospelí B LAT.
12
9-10
Csonthó Áron Kristóf - Szabó Viktória
Deti II.E
10
4
19.05.2018 - Pribinov Pohár - Nitra
tanecný pár
kat.
pocet párov
umiestn.
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
SP JUN STT
22
21
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
SP JUN LAT
23
20-23
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Dospelí C STT
21
21
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Dospelí C LAT
19
11
06.05.2018 -GRAND PRIX TYRNAVIA 2018 - Trnava
tanecný pár
kat.
pocet párov
umiestn.
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Juniori II D LAT
17
1
05.05.2018 - GRAND PRIX TYRNAVIA 2018 - Trnava
tanecný pár
kat.
pocet párov
umiestn.
Čorba Filip - Tóthová Hana
WDSF OPEN YOUTH LATIN
18
18
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Dospelí D STT
13
4
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Dospelí D LAT
19
4
Čorba Filip - Tóthová Hana
Dospelí B LAT
21
15
Čorba Filip - Tóthová Hana
Dospelí B STT
17
7
28.04.2018 - Dance Attack Dance Cup 2018 - 2.kolo SLP - Lučenec
tanecný pár
kat.
pocet párov
umiestn.
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
SP JUN ŠTT
21
18-20
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
SP JUN LAT
23
21
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Junior II.D LAT
7
1
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Junior II.D STT
10
4
21.04.2018 - Aknela dance cup - Martin
tanecný pár
kat.
pocet párov
umiestn.
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Junior II.D LAT
17
3
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Junior II.D STT
20
3
Maťo Samuel - Ginzery Sarah
Deti II.D LAT
6
2
Maťo Samuel - Ginzery Sarah
Deti II. D ŠTT
6
3
14.04.2018 - II.ročník Pohár starostu MČ Bratislava - Ružinov
tanecný pár
kat.
pocet párov
umiestn.
Čorba Filip - Tóthová Hana
Dospelí B LAT
27
18
Čorba Filip - Tóthová Hana
Dospelí B STT
13
2
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Dospelí D LAT
21
2
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Dospelí D ŠTT
17
5
07.04.2018 - RUŽOMBEROK OPEN 2018 - 1.kolo Slovenského pohára
tanecný pár
kat.
pocet párov
umiestn.
Čorba Filip - Tóthová Hana
Dospelí B LAT
20
16
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Dospelí D LAT
14
6
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
SP JUN ŠTT
21
17-18
Čorba Filip - Tóthová Hana
SP LAT
38
36-37
Čorba Filip - Tóthová Hana
SP ŠTT
30
22
24.03.2018 - Majstrovstvá SR 2018 v štandardných tancoch - Nové Zámky
tanecný pár
kat.
pocet párov
umiestn.
Korpas Gabriel - Murajdová Vanessa
MSR Mládež ŠTT
37
2
Čorba Filip - Tóthová Hana
MSR Mládež ŠTT
37
16-17
17.03.2018 - O Pohár tanečnej školy - Trenčín
tanecný pár
kat.
pocet párov
umiestn.
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Junior II D LAT
12
7
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Junior II.D STT
12
2
Csonthó Áron Kristóf - Szabó Viktória
Deti II.E
10
3
03.03.2018 - Majstrovstvá SR LAT 2018 - Poprad
tanecný pár
kat.
pocet párov
umiestn.
Korpas Gabriel - Murajdová Vanessa
MSR Mládež LAT
31
9-10
24.02.2018 - Pohár Pezinského kultúrneho centra - Pezinok
tanecný pár
kat.
pocet párov
umiestn.
Maťo Samuel - Ginzery Sarah
Deti II.D LAT
8
3
Maťo Samuel - Ginzery Sarah
Deti II D STT
8
2
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Junior II D LAT
11
1
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Junior II.D STT
11
2
Csonthó Áron Kristóf - Szabó Viktória
Deti II.E
17
5
10.02.2018 - Majstrovstvá SR v 10T 2018 - Nitra
tanecný pár
kat.
pocet párov
umiestn.
Korpas Gabriel - Murajdová Vanessa
MSR Mládež 10T
23
4
03.02.2018 - GRAND GALA INTERNATIONAL OPEN 2018 - Bratislava
tanecný pár
kat.
pocet párov
umiestn.
Korpas Gabriel - Murajdová Vanessa
Dospelí B LAT
15
2
Čorba Filip - Tóthová Hana
Dospelí B LAT
15
12
Čorba Filip - Tóthová Hana
Dospelí B ŠTT
13
3
Maťo Samuel - Ginzery Sarah
Junior I.D LAT
16
12
Maťo Samuel - Ginzery Sarah
Junior I D STT
16
3
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Junior II D LAT
21
7
Čuka Tomáš - Siládiová Viktória
Junior II.D STT
22
3
Šári Leo - Kúdelová Katarína
Junior II E
7
5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SZTA

najbližšie domáce súťaže:

MsKS Levice

Svetový rebríček WDSF